Kuchynské linky
0

Kuchynské linky

Hľadáte kuchyňu na mieru, ktorá bude úplne presne podľa vašich predstáv? My vám radi pomôžeme. Naša ponuka zahŕňa kompletné zariadenie kuchyne na kľúč, vrátane vymerania priestoru, výberu a dodania spotrebičov a drezov, 3D vizualizácie a samozrejme aj samotnej montáže.

Ponúkame široký výber farieb korpusov a fólií na dvierka, ktoré vám umožnia vytvoriť si kuchyňu presne podľa vášho vkusu a štýlu. Sme hrdí na kvalitu a precíznosť našej práce, a preto všetky naše výrobky vyrábame na Slovensku.

Ak si u nás objednáte kuchyňu na mieru, ponúkame vám aj 3D vizualizáciu zdarma. Tá vám pomôže predstaviť si, ako bude vaša kuchyňa vyzerať ešte pred tým, než ju začneme montovať. Okrem toho poskytujeme aj službu zamerania priestoru, ktorá je pre našich zákazníkov zdarma, ak si u nás objednajú kompletnú kuchyňu na mieru.

Všetci naši zákazníci si môžu u nás objednať 3D vizualizáciu a zameranie priestoru s cenou 100 € za miestnosť. Túto sumu vám však odrátame z celkovej hodnoty objednávky.

Pri objednávke celej rekonštrukcie bytu alebo domu je cena dohodou. Vytvorenie vašej vysnívanej kuchyne je pre nás cťou, a preto sa vždy snažíme zabezpečiť vašu maximálnu spokojnosť. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a dohodnite si s nami stretnutie. Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Napíšte nám


Kuchynské linky na MIERU podľa vašich želaní a možností.

 

AKCIA -30% na kuchynské linky na mieru

pri kúpe spotrebičov

 

 Chcem kuchyňu so zľavou 30%

 

Kuchyne na mieru

Zariadime vám komplet kuchyňu na kľúč:

  • vymeranie kuchyne

      spotrebiče + drezy

  • dovoz a montáž

  • 30 farieb korpusov + 56 fólií na dvierka

  • kvalitná slovenská výroba

*ZADARMO pre našich zákazníkov: Služba Zameranie priestoru + 3D vizualizácia je spoplatnená sumou 100€/miestnosť, ktorú Vám odrátame z celkovej hodnoty objednávky. Pri návrhu celého bytu/domu cena dohodou.


Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)